
Održani Koranski susreti- igre na vodi
Jučer su na Gradskom kupalištu održani Koranski susreti 2016.


Analitičko izvješće o kakvoći vode za kupanje u rijeci Korani
Zavod za javno zdravstvo Karlovačke županije dostavilo analitičko izvješće o kakvoći vode za kupanje u rijeci Korani u Slunju, koje pokazuje da je IZVRSNE KAKVOĆE

Zlatna misa vlč. Mile Pecića u nedjelju 24. 7. 2016.
Svećenik Mile Pecić slavi zlatnu misu (50 godina svećeništva) u Slunju u nedjelju 24. srpnja u 17 sati



KORANSKI SUSRETI 2016. ODRŽAT ĆE SE U NEDJELJU, 24.7.
KORANSKI SUSRETI 2016., ČIJE JE ODRŽAVANJE BILO NAJAVLJENO ZA SUTRA, 16.7., ODGAĐAJU SE, ZBOG LOŠEG VREMENA. NOVI TERMIN ODRŽAVANJA IGARA JE 24.7. (NEDJELJA)


KUD “Korana” Slunj promovirao CD
Kulturno umjetničko društvo “Korana” Slunj, pjevački zbor “Lovor”, promoviralo nosač zvuka na kojem su zabilježene popularne pjesme slunjskog kraja koje se generacijama pjevaju na zborovima, svadbama, zabavama.

Koranski susreti 2016. – igre na vodi
Grad Slunj, Turistička zajednica Grada Slunja i Rafting klub “Rastočki mlinari” vas i ove godine pozivaju na tradicionalne KORANSKE SUSRETE, u subotu, 16. 7. 2016. u 15 h.
