Vijesti|

Lokalna akcijska grupa Frankopan objavila je 3. LAG natječaj za provedbu intervencije INT 1.1 „Jačanje konkurentne i okolišno prihvatljive poljoprivrede“ iz Lokalne razvojne strategije LAG-a Frankopan za razdoblje 2023.–2027.

Natječaj je namijenjen malim poljoprivrednim gospodarstvima ekonomske veličine od 3.000 EUR do 14.999 EUR.

Obuhvat područja LAG-a Frankopan:

  1. Općine: Saborsko, Plaški, Josipdol, Tounj, Generalski Stol, Bosiljevo, Cetingrad
  2. Gradovi: Ogulin, Slunj, Otočac

Ukupno raspoloživa sredstva iznose 150.000 EUR, dok korisnici mogu ostvariti:

  • minimalno 5.000 EUR potpore po projektu
  • maksimalno 15.000 EUR potpore po projektu

Intenzitet potpore iznosi:

  • do 65% prihvatljivih troškova
  • do 80% za mlade poljoprivrednike

ROK ZA POSTAVLJANJE PITANJA: do najkasnije 15 dana prije roka za početak podnošenja Zahtjeva za potporu isključivo putem e-pošte na adresu: info.lag.frankopan@gmail.com

PODNOŠENJE PRIJAVE PROJEKTAod 03. 06. 2026. do 11.07.2026.

Za zainteresirane prijavitelje LAG Frankopan će održati  radionicu na kojima će se prisutnima pojasniti uvjeti prihvatljivosti, kriteriji odabira i procedura prijave na LAG natječaj. Termin radionice biti će uskoro objavljen na našoj web stranici.

Tekst natječaja s pripadajućim obrascima, prilozima, uvjetima natječaja i prijave preuzimaju se u nastavku, dok Dokumentaciju za provedbu projekta (Prilog 2 -Zahtjev za isplatu, Prilog 3- Zahtjev za promjenu) možete pronaći OVDJE. 

TEKST LAG NATJEČAJA

OBRASCI

PRILOZI

Close Search Window