e- mail: grad-slunj@ka.t-com.hr

KONTAKTI I PODACI ->

Aktualnosti

Gradonačelnik primio svjetsku prvakinju u kickboxingu

Gradonačelnik Grada Slunja gosp. Jure Katić sa suradnicima priredio je prijem  za članice kickboxing kluba “Tigar” Slunj, koje su se vratile sa svjetskog prvenstva u Italiji s odličnim rezultatima i svjetskom prvakinjom u kickboxingu. Dvanaestogodišnja Ela Magdić, postala je kao kadetkinja svjetska prvakinja!

Na svjetskom prvenstvu u Italiji  dobila je u finalu za protivnicu fizički jaču Irkinju. U produžetku Ela ju je pobijedila i tako se popela na svjetski vrh kickboxing sporta. Osvojila je svjetsko prvenstvo kao kadetkinja.

Gradonačelnik g. Jure Katić čestitao je Eli i djevojkama iz ekipe – Luciji Bakalar, Loreni Požega, Lari Radočaj. Teško je u jednoj rečenici nabrojiti sve medalje koje su ove djevojke osvojile. Čestitku je gradonačelnik popratio nagradom u naravi (u vrijednosti 2.000,00 kuna) za sve članice te s novčanom nagradom u iznosu od 5.000 kuna, koju će Zajednica športskih udruga Grada Slunja uplatiti na Elin račun.